Kartlı Geçiş Sistemi

İZADA

Kartlı Geçiş Sistemi

Geçiş kontrol sistemleri, modern binalarda giriş ve çıkışların denetimli ve izlenebilir olarak yapılması, kilit altında tutulması gereken yerler için anahtar kullanımının azaltılması, CCTV ve diğer güvenlik sistemleri ile entegre edilerek bina güvenlik yönetiminin üst düzeye erişiminde önemli rol oynar. Geçiş kontrol sistemlerinin amacı; kişilerin belirli yerlere giriş ve çıkışını kontrol altına tutmak ve bununla birlikte tutulan tüm verileri raporlamaktır. Terminallerde bulunan bilgileri online yada offline olarak bilgisayar ortamına aktarmak mümkündür.

Geçiş sistemlerinde genellikle kartlı geçiş sistemleri, biyometrik geçiş sistemleri, turnike geçiş sistemleri, bariyer geçiş sistemleri ve otomatik geçiş sistemleri kullanılmaktadır. Boy ve kapı detektörlerinde geliştirilmiş dijital pulse teknolojisi 6 ortak bölgeye dağılmaktadır. Kapının her iki tarafı sinyali geçirir ve alır, yanlış alarm bölgelerini eleyebilir ve kesin olarak metal objelerin yerlerini tespit edebilirsiniz.

Sistemlerimizde Anti-Parazit için yüksek kapasite, şifreli koruma ve istatistiksel sayaç gibi birçok fonksiyon bulunmaktadır.
Araç ve insan geçişişini yavaşlatmak, durdurmak, kontrollü ve güvenli hale getirmek için kullanılan bariyer sistemlerimizde kurulum istenen alan için en uygun, en güvenli ve hesaplı çözümleri sunmaktayız.

Simple model bariyerlerimiz, yere montaj edilebileceği gibi duvarlara da monte edilebilmekte, opsiyonel olarak sunulan batarya kiti sayesinde enerji kesintisi olması durumunda da işlevini sürdürebilmektedir.