Satış Sonrası Hizmetler

MONTAJ

İZADA: Satılan jeneratörlerin ilk çalıştırma işlemlerini bünyesinde bulunan teknik ekip veya bölge yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak yapmaktadır. Yetkili olmayan kişiler tarafından yapılacak olan montaj ve ilk çalıştırma işlemleri jeneratörün garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olmaktadır. Start işlemi sırasında, yetkili servisler ayrıca jeneratörün fonksiyon testlerini de ücretsiz yapmaktadırlar

İZADA; Müşterilerin talep etmesi durumunda jeneratörün nakliyesi, yerine indirilmesi, uygun zemin ve hava alış/atış ortamının sağlanması, kablo temini ve tesisi gibi anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

PERİYODİK BAKIM

İZADA; Müşterilerine sattığı jeneratörlerin uzun süre sorunsuz ve yüksek performansta çalışması için start işlemi sonrasında 7/24 hizmet alacağı periyodik bakım teklifleri sunmaktadır.Yeni satın alınan jeneratörlerin garanti sürelerinin devam etmesi için ürünün yetkili servisindeki uzman ve eğitimli kişiler tarafından jeneratöre müdahele edilmesi gerekmektedir. Ürünün çalışma koşullarına bağlı olarak günlük bakımlarının kullanıcı tarafından yapılması önerilmektedir ancak Yetkili Servis tarafından Periyodik Bakım Anlaşması yapılması durumunda jeneratörün aylık periyodik bakımları ve/veya yıllık parça değişimli bakımları yetkili servis tarafından yapılacaktır bu sözleşme kapsamı içinde kalan sürede arıza ve bakım hizmetlerinden de ayrıca bir işçilik ücreti vermeksizin yararlanılmaktadır.

YEDEK PARÇA

İZADA; Müşterilerine satmış olduğu yeni jeneratörlerin orijinal yedek parçalarını temin etmeyi taahhüt etmektedir. Testten geçmeden üretilen düşük kaliteli ucuz olan taklit yedek parçaların kullanılması jeneratöre telafisi olmayan ciddi zararlar verebilir bu yüzden jeneratörünüze ait bütün orijinal yedek parça ihtiyaçlarınızı hiçbir risk almadan bizden temin edebilirsiniz çünkü servislerimiz orijinal yedek parça kullanmayı garanti etmektedir.